Impreza

Whisky Day Cracow / 19.05

By Kwiecień 27, 2018 No Comments

Nadchodząca wiosna po raz kolejny zapowiada się wyjątkowo obiecująco dla wszystkich fanów złotego trunku z Małopolski, ponieważ 19 maja 2018 roku w historycznych zabudowaniach Fortów Kleparz w Krakowie po raz kolejny odbędzie się Whisky Day Cracow, czyli największe w Polsce obchody World Whisky Day.

Poprzednia edycja zgromadziła w jednym miejscu gości z Polski i z zagranicy oraz okazała się ogromnym sukcesem, pokazując jednocześnie, że grupka miłośników whisky potrafi stworzyć wydarzenie, które nie będzie odbiegać daleko od tych największych odbywających się w Polsce jak i na całym świecie.

Przybywajcie zatem 19 maja do Fortów Kleparz w Krakowie, gdzie w godzinach od 12.00 do 20.00 będziecie mieli okazję skosztować whisky z całego świata.

Organizatorzy Whisky Day Cracow chcąc uczcić ten wyjątkowy dzień, wychodzą z takiego samego założenia jak jego twóca– Blair Bowman – który uważał, że jedyne co potrzebujesz w tym dniu to butelka whisky, którą możesz podzielić się z przyjaciółmi. W ten sposób osoby które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z whisky będą mogły poznać nowe smaki i aromaty zamknięte w butelkach, oraz czerpać wiedzę od obecnych na miejscu autorytetów.

Znajomi, przyjaciele, muzyka oraz – whisky oczywiście! Wszystko to w ciekawym miejscu jakim są zabudowania Fortów Kleparz Kraków.

Czy potrzeba czegoś więcej by zaplanować majowy weekend w Krakowie? Chyba nie, dlatego zabierzcie ze sobą znajomych i wspólnie spędźcie ten dzień z kieliszkiem w dłoni.

Pamiętajcie jednak, że ilość biletów jest ściśle limitowana, a dla tych którzy zdecydują się na zakup do końca marca czekają specjalne ceny!

Cena biletu zawiera:

Kieliszek degustacyjny

Dodatkowe bony o łącznej wartości 20 zł do wykorzystania na płatne edycje whisky

Możliwość degustacji bezpłatnych trunków na Whisky Day Cracow

Bilety na Whisky Day Cracow dostępne w cenie 89 zł pod linkiem.

Zapraszamy!