Impreza

Whisky Day Cracow IV Edycja

By Lipiec 10, 2020 No Comments
Niezmiernie miło nam poinformować Was, że oficjalnie ogłaszamy IV edycję Whisky Day Cracow.
Dokładnie 26 września 2020 roku Kraków ponownie stanie się Polską stolicą Światowego Dnia Whisky!
Bilety będą dostępne pod linkiem http://sklep.whiskydaycracow.pl/
Już teraz śledźcie uważnie nasz profil w mediach społecznościowych, ponieważ to właśnie tam pojawiać się będą wszystkie aktualne informacje związane z tym wyjątkowym wydarzeniem.
Jako organizatorzy, chcieliśmy poinformować Was, że cały rok ciężko pracujemy na to, aby każda kolejna edycja była jeszcze lepsza, dlatego mamy nadzieję, że i tym razem sprostamy temu zadaniu.
Czego więc możecie spodziewać się po IV edycji Whisky Day Cracow? Przede wszystkim wspaniałych trunków, niepowtarzalnego klimatu miejsca, oraz ludzi dla których whisky i kultura spożywania alkoholu to prawdziwa pasja.
Mamy dla Was również kilka niespodzianek, a mianowicie podczas IV edycji chcemy zaprezentować Wam bogaty świat rumu i ginu oraz jeszcze bardziej przybliżyć świat kultury koktajlowej.
Przy okazji możemy Was zapewnić, że nie zabraknie jak co roku muzyki na żywo.
Nie zapominajcie również, że wrzesień to idealny czas aby zwiedzić magiczny Kraków, dlatego więc warto wykorzystać tę okazję i spędzić wyjątkowy dzień z kieliszkiem w dłoni.
My już nie możemy się doczekać, dlatego do zobaczenia w zabytkowych wnętrzach Fortów Kleparz w Krakowie już 26 września 2020 roku.
Więcej informacji niebawem. Dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie znajomych aby wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień w roku.
STAY TUNED!
Whisky Day Cracow
*Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich!