Koncert

Ralph Kaminski & My Best Band In The World / 15.04

By Marzec 30, 2018 No Comments

BILETY dostępne w sprzedaży w Klubie Forty Kleparz, systemie eBilet oraz w Empikach | przedsprzedaż: 39 zł | w dniu koncertu: 49 zł

RALPH KAMINSKI & MY BEST BAND IN THE WORLD Trasa koncertowa „m o r z e”

Trasa koncertowa „m o r z e” to przede wszystkim wypełniona emocjami historia.
Koncert nie będzie zwyczajnym odegraniem albumu „morze”, ale czymś w rodzaju spektaklu z rozbudowaną dramaturgią i pojawiającymi się elementami teatralnymi.
Moim zadaniem jest zaczarowanie publiczności a będzie mi w tym pomagał 7 osoby skład genialnych muzyków, którzy nie tylko grają, ale również śpiewają. My Best Band In The World – to konglomerat osobowości zebranych w jeden projekt. Wspólnie porwiemy Was do morza uczyć i opowiemy historię z mojego życia.

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

My Best Band In The World:
To konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt

Aga Bigaj – fortepian / wokale
Paweł Izdebski – gitary / wokale
Piotr Lewańczyk – bass / wokale
Wiktoria Jakubowska – perkusja / wokale | Michał Piotrowski – perkusja / wokale
Magdalena Laskowska – skyrzpce / wokale
Kasia Sylla – skrzypce / wokale
Ola Jankowska – wiolonczela / wokale I Kuba Jakubowski – wiolonczela / wokale

IRA / 14.04
Następna Impreza