5 minut od Rynku Głównego, tuż przy tętniącym życiem Nowym Kleparzu, znajduje się jeden z najbardziej oryginalnych klubów muzycznych Krakowa. Forty Kleparz to aż 1000 metrów kwadratowych powierzchni w klimatycznych pomieszczeniach XIX-wiecznych fortyfikacji.

To dwie sale koncertowo-taneczne, dwa bary i 5 osobnych pomieszczeń z pełnym wyposażeniem multimedialnym, VIP room oraz własny parking na 40 samochodów, a w sezonie letnim również ogródek z grillem. Warto wspomnieć, że jest to jedyny taki obiekt oddany do użytku publicznego.

Forty Kleparz powstały w 2010 r. i z miejsca stały się ważnym miejscem na muzycznej mapie nie tylko Krakowa, ale i południowej Polski. Organizowane są tutaj zarówno koncerty, duże eventy korporacyjne, czy imprezy DJ-skie. W ciągu ostatnich 8 lat odbyło się tutaj ponad 200 koncertów największych gwiazd oraz niemal 350 imprez firmowych. Forty stały się też popularne wśród osób organizujących spotkania w ramach wieczorów panieńskich, kawalerskich i imprez urodzinowych.

Dlaczego My ?

Imprezy firmowe

Forty Kleparz to nie tylko idealne miejsce na imprezę. Dzięki wygodnej lokalizacji w centrum Krakowa, mogą stać się także doskonałym miejscem na konferencję, szkolenie lub spotkania biznesowe.

Imprezy okolicznościowe

Niezależnie od tego, ilu gości zamierzasz zaprosić, w Fortach zawsze znajdziesz coś dlasiebie. Możesz wynająć stolik, lożę, całą salę lub salę koncertową, gdzie zmieści się nawet ponad 150 osób!

Koncerty

Do dyspozycji masz dwie sale – jeśli planujesz bardziej kameralny koncert, wybierz mniejszą. Jeśli spodziewasz się sporej publiczności na koncercie gwiazdy, wybierz dużą salę.

1000

m2 powierzchni w klimatycznych pomieszczeniach XIX-wiecznych fortyfikacji

5

minut od Rynku Głównego, tuż przy tętniącym życiem Nowym Kleparzu

200

koncertów w ciągu ostatnich 8 lat oraz niemal 350 imprez firmowych

Klub Forty Kleparz ul. Kamienna 2-4, 30-001 Kraków
Zadzwoń +48 606 388 313   (pon. – pt. w godz. 10:00-15:00)
biuro@fortykleparz.pl