Koncert

Lato na Fortach :: MROZU

By Lipiec 10, 2020 No Comments
🎟️ Bilety: 69 zł (przedsprzedaż) / 79 zł (w dniu koncertu)
Dostępne od 29.07.2020 na:
🎫 www.ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/lato-na-fortach/
🎫 oraz w klubie Forty Kleparz (pn-czw godz. 10.00-14.00, pt-nd godz. 12.00-22.00)
Kto był ten wie jak Aura rezonowała jesienią – pora na jej kontynuację!
Aura Tour 2020 w kolejnych miastach!
Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my to kto”, czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.
Trzeci album artysty pt. „Rollercoaster” uzyskał status platynowej płyty. „ZEW”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów jak i krytyków muzycznych. W zeszłym roku single „Napad” i „Aura” zagościły na stałe na notowaniach wielu stacji radiowych.
W 2020 robimy napad na kolejne sale koncertowe!
Do zobaczenia i usłyszenia!

📣 Koncert odbędzie się w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Więcej informacji dotyczących zasad obostrzeń znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://www.gov.pl/web/kultura/wydarzenia-artystyczne-i-rozrywkowe–z-publicznoscia-i-z-dystansem?fbclid=IwAR0cI6ZX2BFM-3Dv3ZgGSVR7o_wvr58Drr5irJlSBMJs8Dwljz5mThSeKhE