Koncert

Jan-Rapowanie / Uśmiech / Kraków / II Termin

By Lipiec 10, 2020 No Comments
Już 18 września Jan-rapowanie wystąpi w Krakowie podczas koncertu promującego najnowszy album “Uśmiech”!
W związku z ograniczeniami musimy podzielić koncert na dwa terminy. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Konieczne jest jednak przepisanie go na właściwy termin. Ilość miejsc na każdy termin jest OGRANICZONA. Prosimy o dokonanie wyboru do dn. 07.08.2020 r.
Jeśli kupiliście bilet stacjonarnie w salonie Empik, prosimy o wysłanie maila na adres: kontakt@empikbilety.pl ze wskazaniem konkretnej daty koncertu, na który chcecie przepisać bilet.
INSTRUKCJA (dla osób, które kupiły bilet poprzez bileterię Going)
1. Kliknij w jeden z poniższych terminów, na który chciałbyś/aś przepisać swój stary bilety.
2. Wybierz opcję „kup bilet”
3. Uzupełnij formularz (pamiętaj o wpisaniu adres mailowe, na który kupowałeś/aś pierwszy bilet)
4. Bilet na nową datę przyjdzie do Ciebie mailowo 🙂
Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.
UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Oświadczenie do pobrania:http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php
Na miejscu będzie merch koncertowy dedykowany trasie Uśmiech. W sklepie z pełnym asortymentem będzie można kupić płyty i ubrania w promocyjnych cenach!
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa ustalonymi przez władze.
Zgodnie z prawem jako organizatorzy jesteśmy zobowiązani zapewnić „co najmniej 5 m kw. na osobę”, zaś uczestnicy koncertu powinni zachować 2-metrową odległość pomiędzy sobą.
Przypominamy, że nadal obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia, a więc każdy powinien mieć swoją maseczkę, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób;
Musimy również wyraźnie oddzielić i oznaczyć teren dla widowni (aby uniemożliwić mieszanie się publiczności z osobami postronnymi, np. spacerowiczami).
AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.pl
Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl