Urodziny

Niezależnie od tego, ilu gości zamierzasz zaprosić, w Fortach zawsze znajdziesz coś dla siebie. Możesz wynająć stolik, lożę, całą salę lub salę koncertową! I nie martw się o muzykę – na każdej imprezie zadba o nią DJ!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Impreza Urodzinowa w Klubie Forty Kleparz Kraków

Wieczór panieński / kawalerski

Taka okazja może zdarzyć się tylko raz w życiu! Jeśli chcesz spędzić niepowtarzalną ostatnią noc wolności w niecodziennym miejscu, poszaleć na parkiecie i pobawić się z przyjaciółmi do białego rana, to zapraszamy do Fortów Kleparz! Muzykę masz zapewnioną – wystarczy, że wybierzesz salę, którą chcesz zarezerwować i zdecydujesz, czy potrzebujesz cateringu, aby wystarczyło sił na całonocną zabawę!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Wieczór Panieński Klub Forty Kleparz Kraków

Wesele

Wesele nie musi być sztywną imprezą w restauracji – zorganizuj je w Fortach Kleparz! Lokalizacja w centrum, niepowtarzalny klimat historycznej budowli i mnogość dostępnych opcji sprawiają, że Forty to doskonała alternatywa na poślubną zabawę! Może być klasyczna, ze stolikami, krzesłami i serwowaną kolacją. Możesz zdecydować się na klimat typowo klubowy, a w lecie Ty i Twoi goście dostaniecie do dyspozycji dziedziniec wraz z grillem!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Wesela Forty Kleparz Kraków

Dlaczego My ?

Imprezy firmowe

Forty Kleparz to nie tylko idealne miejsce na imprezę. Dzięki wygodnej lokalizacji w centrum Krakowa, mogą stać się także doskonałym miejscem na konferencję, szkolenie lub spotkania biznesowe.

Imprezy okolicznościowe

Niezależnie od tego, ilu gości zamierzasz zaprosić, w Fortach zawsze znajdziesz coś dlasiebie. Możesz wynająć stolik, lożę, całą salę lub salę koncertową, gdzie zmieści się nawet ponad 150 osób!

Koncerty

Do dyspozycji masz dwie sale – jeśli planujesz bardziej kameralny koncert, wybierz mniejszą. Jeśli spodziewasz się sporej publiczności na koncercie gwiazdy, wybierz dużą salę.

1000

m2 powierzchni w klimatycznych pomieszczeniach XIX-wiecznych fortyfikacji

5

minut od Rynku Głównego, tuż przy tętniącym życiem Nowym Kleparzu

200

koncertów w ciągu ostatnich 8 lat oraz niemal 350 imprez firmowych

Zapraszamy do kontaktu

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Klub Forty Kleparz ul. Kamienna 2-4, 30-001 Kraków

Zadzwoń +48 606 388 313   (pon. – pt. w godz. 10:00-15:00)

biuro@fortykleparz.pl