Imprezy klubowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i jesteśmy elastyczni! Możesz wynająć cały klub lub pojedynczą salę. Możesz przyprowadzić swojego DJ-a lub zdać się na nas. Catering? Nie ma problemu. Twoi goście nie będą się nudzić – jeśli tylko zechcesz, zapewnimy dla nich karaoke, kasyno, gry multimedialne. Możemy zamówić dla Ciebie energetyczny zespół coverowy albo – jeśli okazja tego wymaga – nawet jedną z polskich gwiazd z najwyższej półki!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Klub Forty Kleparz Kraków

Bankiety

Jeśli okazja wymaga bardziej formalnej oprawy, proponujemy bankiet z cateringiem serwowanym wprost do stolików, przy których siedzą Twoi goście. Ustalimy z Tobą menu, zaaranżujemy przestrzeń – zarówno wewnątrz klubu, jak i na zamkniętym dziedzińcu zewnętrznym. Wszystko będzie przygotowane perfekcyjnie!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Bankiety Forty Kleparz Kraków

Integracja przy grillu

Letnie wieczory to idealny czas na grilla pod gołym niebem. Koniecznie więc musisz zobaczyć nasz klimatyczny dziedziniec, gdzie można zorganizować taką imprezę nawet dla kilkuset osób! Specjalnie dla Ciebie możemy zaaranżować przestrzeń, ustawić parasole, ławy lub stoliki z krzesłami. No i nie możemy zapomnieć o szerokiej gamie przysmaków do wyboru – prosto z naszego grilla!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Integracja przy Grillu Kraków Forty Kleparz

Konferencje

Forty Kleparz to nie tylko idealne miejsce na imprezę. Dzięki wygodnej lokalizacji w centrum Krakowa, dużej powierzchni i prawie nieograniczonych możliwościach aranżacji przestrzeni wewnętrznej, mogą stać się także doskonałym miejscem na konferencję, szkolenie lub spotkania biznesowe. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem multimedialnym, projektorem, systemem nagłośnienia i sceną, którą możemy przystosować do indywidualnych wymagań. Zajmiemy się również przerwami kawowymi i cateringiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj nam pytanie!

Imprezy Konferencje Forty Kleparz Kraków

Dlaczego My ?

Imprezy firmowe

Forty Kleparz to nie tylko idealne miejsce na imprezę. Dzięki wygodnej lokalizacji w centrum Krakowa, mogą stać się także doskonałym miejscem na konferencję, szkolenie lub spotkania biznesowe.

Imprezy okolicznościowe

Niezależnie od tego, ilu gości zamierzasz zaprosić, w Fortach zawsze znajdziesz coś dlasiebie. Możesz wynająć stolik, lożę, całą salę lub salę koncertową, gdzie zmieści się nawet ponad 150 osób!

Koncerty

Do dyspozycji masz dwie sale – jeśli planujesz bardziej kameralny koncert, wybierz mniejszą. Jeśli spodziewasz się sporej publiczności na koncercie gwiazdy, wybierz dużą salę.

1000

m2 powierzchni w klimatycznych pomieszczeniach XIX-wiecznych fortyfikacji

5

minut od Rynku Głównego, tuż przy tętniącym życiem Nowym Kleparzu

200

koncertów w ciągu ostatnich 8 lat oraz niemal 350 imprez firmowych

Zapraszamy do kontaktu

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Klub Forty Kleparz ul. Kamienna 2-4, 30-001 Kraków

Zadzwoń +48 606 388 313   (pon. – pt. w godz. 10:00-15:00)

biuro@fortykleparz.pl