Impreza zamknięta

Whisky Day Cracow III Edycja / 18.05.

By Kwiecień 24, 2019 No Comments

Jedyne takie wydarzenie w samym sercu Małopolski! Już 18 maja czekają na Was największe obchody World Whisky Day w Polsce.
Nie przegap tego wydarzenia i kup bilety już dziś.

Bilety na Whisky Day Cracow dostępne pod linkiem poniżej:
https://www.ebilet.pl/biznes/targi/whisky-day/

Już po raz trzeci Kraków przygotowuje się do majowych obchodów World Whisky Day, a wszystko to za sprawą Whisky Day Cracow, który odbędzie się ponownie w historycznych zabudowaniach krakowskich Fortów Kleparz.

Festiwal zapoczątkowany w 2016 roku przez zwykłych pasjonatów podbił serca miłośników whisky zarówno w Polsce jak i za granicą, dzięki czemu już druga edycja mogła poszczycić się ponad tysiącem zgromadzonych na miejscu gości.

Niezliczona ilość whisky z całego świata, przedstawiciele gastronomii, dystrybutorzy, właściciele sklepów i hurtowni, blogerzy, redaktorzy pism branżowych, a w końcu miłośnicy i wielbiciele whisky. Organizatorzy Whisky Day Cracow przywiązują od samego początku bardzo dużą uwagę do faktu aby samo wydarzenie sprzyjało również relacjom biznesowym.

Wspaniałe wnętrza, muzyka, oraz doskonała whisky to coś do czego stali bywalcy Whisky Day Cracow już się przyzwyczaili, jednak w tym roku organizatorzy oprócz szerzenia samej kultury picia whisky nastawiają się równie mocno na promocję i rozwój kultury koktajlowej.

Wszystko to sprawia, że trzecia edycja festiwalu planuje pobić kolejny rekord spodziewając się ponad 2 tysięcy uczestników w dawnej stolicy królów Polski.

Bądź częścią Whisky Day Cracow i dołącz do nas już dziś, ponieważ liczba biletów jest ograniczona!

W cenie biletu uczestnik otrzymuje kieliszek festiwalowy, 4 bony o wartości 20 zł do wykorzystania na płatne edycje oraz możliwość degustacji kilkudziesięciu bezpłatnych whisky z całego świata. Do tego każdy z odwiedzających otrzymuje butelkę wody mineralnej oraz przewodnik po festiwalu.

Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich!

Whisky Day Cracow – 18.05.2019 Klub Forty Kleparz, Kraków
godz. 13.00 – 21.00