Impreza

Friday Chill Lab /
dj Haade

By Czerwiec 18, 2020 No Comments
Nowe Forty to nowe rodzaje muzyki i nowe cykle imprez, które rozpoczynamy od Friday Chill Lab! W doskonały weekendowy nastrój wprowadzi Was przyjemna muzyka, doskonałe drinki i wieczór pod letnim, rozgwieżdżonym niebem.
Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy czołowych krakowskich DJ’ów.
Cykl otwiera dj Haade –

Haade Music

Od 2004 roku regularnie występuje na polskiej i międzynarodowej scenie klubowej. Gość najlepszych klubów muzycznych m.in. w takich miastach jak: Kraków, Warszawa, Sopot, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz festiwali Pol’and’rock/ Przystanek Woodstock, Open’er.
Przed laty mocno związany z podziemną sceną hip-hopową w Krakowie. Jak sam mówi, aktualnie inspiracje czerpie z czarnych brzmień „Ameryki” oraz połamanych dźwięków Wysp Brytyjskich, Finalista Mistrzostw Polski DJ’ów IDA 2018. Poza działalnością klubową producent muzyczny i remix’er.

Start 18:00
Wstęp Free
Promocje:
Rum Santa Teresa – shot 16 zł
Bacardi Cuba Libre – 15 zł
Bacardi & Pepsi do 2 drinków okulary gratis
Piwo Butelko Porter Bałtycki 8 zł
Wstęp jest darmowy jednak obowiązuje limit miejsc w związku z reżimem sanitarnym, stąd radzimy wszystkim zainteresowanym przybyć wcześniej. Istnieje też możliwość rezerwacji stoliRezerwacje można składać mailowo pod adresem – rezerwacje@fortykleparz.pl. Do zobaczenia!