Koncert

30.07.2020
20:00
Grubson

By Czerwiec 30, 2020 No Comments
GrubSon to producent, raper, wokalista.
Obecnie na stałe współpracuje z Jareckim, DJ-em BRK oraz zespołem Sanepid (Łukasz Bzowski, Michał Maliński, Grzegorz Posłuszny i Jakub Mitoraj). Artystyczna droga którą pokonał może być mierzona tylko w ilości koncertów i przebytych kilometrów, a obecnie każdy jego koncert to prawdziwe muzyczne wydarzenie, szczególnie dla tych którzy kojarzą go tylko jako artystę związanego ze środowiskiem hip-hopowym. Ma na swoim koncie zarówno złote jak i platynowe płyty za swoje Albumy.
W 2017 ukazał się jego ostatni i zarazem najważniejszy w karierze album „Gatunek L”, który został nominowany do najważniejszej nagrody muzycznej „ Fryderyk „ w kategorii Album Roku Hip Hop.
W ostatnim czasie GrubSon pobił rekord YouTub’a i jego piosenka „ Na Szczycie „ jako pierwszy utwór hip-hopowy zdobyła ponad 100 mln wyświetleń!
W 2019 roku Grubson przyjął zaproszenie do kultowego formatu Redbull Soundclash i pokonał Krzysztofa Zalewskiego w bezpośrednim muzycznym starciu przed wielotysięczną publicznością na warszawskim Torwarze.
Grubson ma na swoim koncie także aktorski debiut w produkcji TVN „ 1800 gramów”, do której również stworzył tytułową piosenkę w duecie z Anią Dąbrowską.
Jesienią zeszłego roku Grubson świętował 10-lecie pierwszej płyty i 15-lecie działalności artystycznej podczas wyjątkowej trasy „ Sentymentalnie Tour”.
Obecnie Grubson pracuje nad nowym Albumem, którego zapowiedzią jest ostatni singiel „Umysł”, który ukazał się w kwietniu
Tutaj link do utworu „ Umysł” : https://www.youtube.com/watch?v=DE65VfnaZXU
Premiera nowego Albumu zaplanowana jest na jesień 2020.
🎟️Bilety:
59 zł (przedsprzedaż) i 69 zł w (w dniu koncertu)
Dostępne na:
🎫 www.ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/lato-na-fortach/
🎫 oraz w klubie Forty Kleparz (pn-czw godz. 10.00-14.00, pt-nd godz. 12.00-22.00)

📣 Koncert odbędzie się w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Więcej informacji dotyczących zasad obostrzeń znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://www.gov.pl/web/kultura/wydarzenia-artystyczne-i-rozrywkowe–z-publicznoscia-i-z-dystansem?fbclid=IwAR0cI6ZX2BFM-3Dv3ZgGSVR7o_wvr58Drr5irJlSBMJs8Dwljz5mThSeKhE