Impreza

28.06
Quizy w Plenerze – Co jest grane? czyli quiz wiedzy o muzyce

By Czerwiec 18, 2020 No Comments

Niedziela, 28 czerwca 2020 o 20:30 – 22:00

Efektowna forma łącząca quiz z muzyką na żywo. Zapytamy was zarówno o hity Dawida Podsiadło, Taco, Quebonafide, Organka czy Męskie Granie Orkiestry, jak i przeboje Perfectu czy T.LOVE. Super finał odbędzie się na scenie wraz ze specjalnymi pulpitami do gry.
Spotykamy się w niedzielę 28 czerwca i gramy multimedialnie – w internecie i na wielkim ekranie! Będzie nam towarzyszyć muzyka na żywo i mnóstwo atrakcji, a jedyne czego potrzebujesz to zgrana ekipa i swój smartfon – bo możesz grać indywidualnie lub grupowo. Quizy będą rozbudowane, bo każdy z nich będzie liczył ok. 40 pytań, a do wygrania będą bilety na wybrany koncert, gadżety i oczywiście vouchery do baru.
Jak to działa? To proste – zadajemy pytania na ekranie, a odpowiadacie na swoich smartfonach. Wszystko wyjaśnimy dokładniej na miejscu 🙂
Nie zapominamy o reżimie sanitarnym – maseczki przynosicie ze sobą, trzymamy dystans społeczny, a środki dezynfekujące zapewniamy my.
Wstęp jest całkowicie bezpłatny, ale poprosimy was o przesyłanie rezerwacji na adres mailowy rezerwacje@fortykleparz.pl oraz podanie liczby osób w waszej drużynie.