Koncert

26.07.2020
Sonbird

By Czerwiec 30, 2020 No Comments

49 zł (w przedsprzedaży) /59 zł  (w dniu koncertu)

Koncert odbędzie się w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów czyli m.in. obowiązuje limit jednej osoby na 5m2. Więcej informacji dotyczących zasad obostrzeń znajdą Państwo pod tym linkiem:

https://www.gov.pl/web/kultura/wydarzenia-artystyczne-i-rozrywkowe–z-publicznoscia-i-z-dystansem?fbclid=IwAR0cI6ZX2BFM-3Dv3ZgGSVR7o_wvr58Drr5irJlSBMJs8Dwljz5mThSeKhE

Sonbird to czterech młodych chłopaków z Żywca grających współczesnego indie-rocka, określanych mianem nadziei polskiej sceny. W lutym 2019 roku ukazał się debiutancki krążek zespołu „Głodny”, który został wydany przez Jazzboy Records. Płyta była nominowana do nagrody muzycznej Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Rock, a przez czytelników portalu Polska Płyta / Polska Muzyka została wybrana Albumem Roku 2019. Grupa szybko zapracowała na opinię świetnego zespołu koncertowego, o czym można było się przekonać na największych polskich festiwalach (OFF Festival, Open’er Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie). Często są porównywani do Myslovitz czy Kings of Leon, jednak z całą pewnością Sonbird ma swój własny, niepowtarzalny styl.