Koncert

20.08.2020
Natalia Przybysz

By Czerwiec 30, 2020 No Comments

60 zł (w przedsprzedaży) /70 zł (w dniu koncertu)

Koncert odbędzie się w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów czyli m.in. obowiązuje limit jednej osoby na 5m2. Więcej informacji dotyczących zasad obostrzeń znajdą Państwo pod tym linkiem:

https://www.gov.pl/web/kultura/wydarzenia-artystyczne-i-rozrywkowe–z-publicznoscia-i-z-dystansem?fbclid=IwAR0cI6ZX2BFM-3Dv3ZgGSVR7o_wvr58Drr5irJlSBMJs8Dwljz5mThSeKhE

Natalia Przybysz, już od czasów projektu Sistars, jest jedną z najbardziej wyrazistych wokalistek w kraju. Po rozwiązaniu zespołu Natalia skupiła się na solowej karierze i poszukiwaniach własnej artystycznej drogi. Wydała aż 6 krążków, zawierających m.in. takie utwory, jak „Miód” czy „Nazywam się niebo”. Za swoją twórczość otrzymała 3 Fryderyki. W 2019 ukazał się jej ostatni album studyjny “Jak malować ogień”, który promują single “Ciepły wiatr”, “Ogień” oraz “Kochamy się źle”. Z całą pewnością można powiedzieć, że to nie koniec muzycznych poszukiwań Natalii Przybysz i artystka jeszcze nie raz zaskoczy publiczność i krytyków muzycznych.